PODATKI  znają  wszyscy,  ale  my  PROFESJONALNIE !

 

   Nasz krajowy system podatkowy jest bardzo rozbudowany, często niejasny i niejednoznaczny. Właśnie takie obszary są wykorzystywane przez organy podatkowe do nieuprawnionego "starania się" o dodatkowe należności podatkowe. Te same miejsca - niejasne i niejednoznaczne oraz inne (nam znane) - stwarzają również możliwości dla skutecznej walki o Państwa pieniądze.

 

   GDP Sp. z o.o. jest pierwszą grupą doradców podatkowych, która istnieje po to, aby Państwu pomóc w ich obronie. Robimy to profesjonalnie i skutecznie od wielu lat poprzez działania, których celem jest - odzyskiwanie pieniędzy nadpłaconych budżetowi, zapobieganie ustalaniu niewłaściwych/zawyżonych kwot podatków bieżących, obrona przed bezpodstawnym powiększaniem kwot podatków zapłaconych w przeszłości.

  

Cele te osiągamy poprzez :

 • wykonywanie audytów podatkowych dla minionej lub  bieżącej działalności.
 • wykonywanie audytów podatkowych dla przyszłej działalności - uwzględniając istniejące interpretacje lub występując o nowe,
 • odzyskiwania pod.
  VAT
  za okresy minione w jednostkach samorządu terytorialnego i ustalanie procedur w ich działalności bieżącej,
 • ustalanie/zmiana stawek pod.
  VAT
  dla biletów wstępu do określonych miejsc związanych ze sportem i rekreacją,
 • ustalanie zobowiązań podatkowych u nabywców towarów i usług od "podmiotów nieistniejących",
 • ustalania podatków dla "przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach" lub "pochodzących ze źródeł nieujawnionych",
 • odzyskiwania podatków "zabezpieczonych hipoteką",
 • innych ...

   Jesteśmy do Państwa-naszych Klientów dyspozycji. Gratis odpowiemy na wszystkie pytania. Wystarczy napisać ( biuro@gdptax.pl ), lub zadzwonić ( tel.: 501 011 768, w godz. 9 - 19 ).

 

 

KIM JESTEŚMY ?

   Jesteśmy zespołem 18 - tu świetnie wykształconych, bardzo doświadczonych doradców podatkowych i prawników. I to nade wszystko stanowi o naszej sile.

  Naszą specjalnością są sprawy, które uchodza za "trudne", "skomplikowane" i "nie do wygrania", bo jako nieliczni, dzięki wiedzy i zbiorowemu doświadczeniu w prowadzeniu sporów, potrafimy je wygrywać.

  Mamy szeroką znajomość stosowanych przez organy podatkowe specyficznych ( fiskalnych) metod analizy prawa podatkowego zdobytą przy prowadzeniu sporów podatkowych i skutecznie umiemy z niej korzystać. Jest ona szczególnie przydatna w przypadkach, gdy przepisy ją niejednoznaczne, co jest bolączką wszystkich podatników.

 
CO OFERUJEMY ?
   Każdą przedstawioną nam sprawę dokładnie analizujemy i oceniamy ( nieodpłatnie) szanse podatnika w tym sporze.

   Każdy zlecony nam przypadek dokładnie wyjaśniamy, proponujemy rozwiązanie, a potem informujemy o każdym jego etapie.

   Wszystko to dotyczy spraw niezależnie od stopnia ich zaawansowania proceduralnego, do każdego przypadku podchodzimy z jednakowo dużym zaangażowaniem, bo naszą dewizą jest OBRONA PRAW (PIENIĘDZY) PODATNIKÓW. Podatki nie mają dla nas tajemnic.

 

JAK TO ROBIMY ?

  Praktykujemy nowoczesną formę pracy zespołowej nad każdą powieżoną nam sprawą. W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na kontakty osobiste wykorzystując technologie internetowe, @ lub telefon. Z doświadczenia wiemy, że taki sposób komunikacji w pełni zabezpiecza potrzeby sprawy i spełnia wszystkie oczekiwania stron umowy.

  Znając procedury poprowadzimy każdą sprawę w każdym urzędzie skarbowym czy izbie skarbowej na terenie kraju oraz przed  każdym sądem administracyjnym. Skutecznie praktykujemy to już od wielu lat.

 

© Copyright 2012 GDP
Powered by: Pałac Snów

Odsłon: 4967
Aktualnie on-line: 1

Biuro doradztwa podatkowego, pomoc prawna - kontrola podatkowa i kontrola skarbowa, postępowanie podatkowe, postępowanie celne, podatki, doradztwo podatkowe - doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Zielona Góra.
Google Maps