PODATKI  znają  wszyscy,  ale  my  PROFESJONALNIE !

 

   Nasz krajowy system podatkowy jest bardzo rozbudowany, często niejasny i niejednoznaczny. Właśnie takie obszary są wykorzystywane przez organy podatkowe do nieuprawnionego "starania się" o dodatkowe należności podatkowe. Te same miejsca - niejasne i niejednoznaczne oraz inne (nam znane) - stwarzają również możliwości dla skutecznej walki o Państwa pieniądze.

 

   GDP Sp. z o.o. jest pierwszą grupą doradców podatkowych, która istnieje po to, aby Państwu pomóc w ich obronie. Robimy to profesjonalnie i skutecznie od wielu lat poprzez działania, których celem jest - odzyskiwanie pieniędzy nadpłaconych budżetowi, zapobieganie ustalaniu niewłaściwych/zawyżonych kwot podatków bieżących, obrona przed bezpodstawnym powiększaniem kwot podatków zapłaconych w przeszłości.

  

Cele te osiągamy poprzez :

 • wykonywanie audytów podatkowych dla okresów zakończonych i bieżących,
 • wykonywanie audytów podatkowych dla przyszłej działalności - uwzględniając istniejące interpretacje lub występując o nowe,
 • odzyskiwani pod.
  VAT
  dla JST za lata zakończone i ustalanie procedur podatkowych
  VAT
  dla ich działalności bieżącej,

 • prawo do podatku naliczonego u nabywców towarów i usług od "podmiotów nieistniejących" lub "nie dokonanych czynności",
 • ustalania podatków dla "przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach" lub "pochodzących ze źródeł nieujawnionych",
 • wnioskujemy o umarznie postępowań egzekucyjnych w podatkach "zabezpieczonych hipoteką przymusową",
 • występujemy o prawo do odliczania 100%
  VAT
  -u od wydatków do samochodów "mieszanych", gdy wydatki te są w całości związane z działalnością gospodarczą,
 • staramy się o prawo do odliczania 50%
  VAT
  -u od paliwa nabywanego po 01.04.2014 r. do samochodów osobowych,
 • występujemy o uznanie, że art. 86a ust. 4 pkt 1) w słowach "... wyklucza ich użycie do celów nie związanych z działalnością gospodarczą ..." zawiera stosowany w praktyce warunek, który pozbawia podatnika prawa do uznania, że posiada on pojazd samochodowy wykorzystywany wyłącznie do działalności gospodarczej. Brak prawa do tego prawa narusza zasady wskazywane w prawie unijnym.

   Szerszego omówienia powyższych propozycji szukajcie Państwo na naszym blogu, lub pisząc do nas bezpośrednio (biuro@gdptax.pl), można także zadzwonić ( tel.: 501 011 768501 011 768, w godz. 9 - 19 ). Gratis odpowiemy na wszystkie pytania, a same  usługi wykonujemy na bardzo korzystnych (dla Zleceniodawcy) warunkach finansowych, oznacza to niską kwotę wynagrodzenia ryczałowego oraz dodatkowe honorarium za pomyślny wynik sprawy.

 

 

KIM JESTEŚMY ?

   Jesteśmy zespołem 16 - tu świetnie wykształconych, bardzo doświadczonych doradców podatkowych i prawników. I to nade wszystko stanowi o naszej sile w relacjach z organami podatkowymi.

  Naszą specjalnością są sprawy, które uchodza za "trudne", "skomplikowane" i "nie do wygrania", bo jako nieliczni, dzięki wiedzy i zbiorowemu doświadczeniu w prowadzeniu sporów, potrafimy je wygrywać.

  Mamy szeroką znajomość stosowanych przez organy podatkowe specyficznych ( fiskalnych) metod analizy prawa podatkowego zdobytą przy prowadzeniu sporów podatkowych i skutecznie umiemy z niej korzystać. Jest ona szczególnie przydatna w przypadkach, gdy przepisy ją niejednoznaczne, co jest bolączką wszystkich podatników.

 
CO OFERUJEMY ?
   Każdą przedstawioną nam sprawę dokładnie analizujemy i oceniamy ( nieodpłatnie) szanse podatnika w tym sporze.

   Każdy zlecony nam przypadek dokładnie wyjaśniamy, proponujemy rozwiązanie, a potem informujemy o każdym jego etapie.

   Wszystko to dotyczy spraw niezależnie od stopnia ich zaawansowania proceduralnego, do każdego przypadku podchodzimy z jednakowo dużym zaangażowaniem, bo naszą dewizą jest OBRONA PRAW (PIENIĘDZY) PODATNIKÓW. Podatki nie mają dla nas tajemnic.

 

JAK TO ROBIMY ?

  Praktykujemy nowoczesną formę pracy zespołowej nad każdą powieżoną nam sprawą. W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na kontakty osobiste wykorzystując technologie internetowe, @ lub telefon. Z doświadczenia wiemy, że taki sposób komunikacji w pełni zabezpiecza potrzeby sprawy i spełnia wszystkie oczekiwania stron umowy.

  Znając procedury poprowadzimy każdą sprawę w każdym urzędzie skarbowym czy izbie skarbowej na terenie kraju oraz przed  każdym sądem administracyjnym. Skutecznie praktykujemy to już od wielu lat.

 

© Copyright 2012 GDP
Powered by: Pałac Snów

Odsłon: 4517
Aktualnie on-line: 1

Biuro doradztwa podatkowego, pomoc prawna - kontrola podatkowa i kontrola skarbowa, postępowanie podatkowe, postępowanie celne, podatki, doradztwo podatkowe - doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Zielona Góra.
Google Maps