Czarny sen każdego podatnika - wezwanie do skarbówki lub skarbówka u niego, fachowo zwane kontrolą podatkową, postępowaniem kontrolnym.

 

   Na przeciw laika stają doświadczone służby, działające w oparciu o liczne i skomplikowane przepisy. Procedury niejednokrotnie trwają wiele lat, skutecznie utrudniając prawidłowe funkcjonowanie firmy. Nieoceniona okazuje się wówczas profesjonalna pomoc, która nie tylko gwarantuje ochronę prawną, ale i zabezpiecza przed nadużyciami prawa przez organy podatkowe.

 

   Nikomu nie życzymy takiego doświadczenia, jeśli jednak już stanie się Państwa udziałem, to powierzcie swoje sprawy specjalistom - profesjonalnym doradcom podatkowym, którzy dają gwarancję, że równy staje naprzeciw równego.

 

KIM JESTEŚMY ?

 

   Stanowimy prężny, 18 - osobowy zespół świetnie wykształconych, bardzo doświadczonych doradców podatkowych i prawników. I to nade wszystko stanowi o naszej sile.

 

   Praktykujemy nowoczesną formę pracy zespołowej, co gwarantuje w każdej z prowadzonych spraw pełne wykorzystanie wiedzy, wąskiej specjalizacji i doświadczenia wszystkich członków zespołu.

 

   Stawiamy na osobiste relacje z klientem. Zapewniają to technologie internetowe, wystarczy skontaktować sie z nami telefonicznie lub @. Każdy doradca z GDP może poprowadzić sprawę w dowolnym urzędzie skarbowym czy izbie skarbowej na terenie całego kraju, a także przed każdym sądem administracyjnym.

 

   Skutecznie robimy to już od wielu lat.

 

 

CO OFERUJEMY ?
  

   Każdą przedstawioną nam sprawę dokładnie przeanalizujemy i ocenimy ( nieodpłatnie) szanse podatnika w tym sporze.

 

  Każdą powierzoną nam sprawę dokładnie wyjaśniamy, zaproponujemy rozwiązanie, a potem będziemy informować o każdym jej etapie.

 

  Naszą specjalnością są przypadki, które uchodzą za "trudne", "skomplikowane" i "nie do wygrania", bo jako nieliczni, dzięki wiedzy i zbiorowemu doświadczeniu w tej wąskiej specjalizacji, potrafimy takie spory wygrywać. Dla obrony stanowiska podatnika dostarczamy silnych argumentów w postaci mocnej, precyzyjnej i logicznej argumentacji.

 

  Mamy szeroką znajomość stosowanych przez organy podatkowe specyficznych (fiskalnych) metod analizy prawa podatkowego, zdobytą przy prowadzeniu sporów podatkowych i umiemy skutecznie z niej korzystać. Jest ona szczególnie przydatna w przypadkach, gdy przepisy są niejednoznaczne, co jest bolączką wszystkich podatników.

 

   Dewiza naszej dzialalności zawiera się w słowach OBROŃCY PRAW PODATNIKÓW bo widząc przepisy nie tracimy z oczu CZŁOWIEKA.

© Copyright 2012 GDP
Powered by: Pałac Snów

Odsłon: 2604
Aktualnie on-line: 1

Biuro doradztwa podatkowego, pomoc prawna - kontrola podatkowa i kontrola skarbowa, postępowanie podatkowe, postępowanie celne, podatki, doradztwo podatkowe - doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Zielona Góra.
Google Maps