PODATKI  znają  wszyscy,  ale  my  PROFESJONALNIE !

 

   Każdy może doświadczyć kontroli podatkowej u siebie. Będzie ona prowadzona przez doświadczone osoby w oparciu o liczne i skomplikowane przepisy.  Pojawia się wówczas dużo pytań, o procedury, o przepisy  i "słabe punkty" dokumentacji.

 

   Jesteśmy do Państwa-naszych Klientów dyspozycji. Gratis odpowiemy na wszystkie. Wystarczy napisać ( biuro@gdptax.pl ), lub zadzwonić ( tel.: 501 011 768, w godz. 9 - 19 ).

 

  Po naszych informacjach możliwe jest przekonanie, iż poradzicie sobie sami. Życzymy wtedy sukcesów nie wykluczając dalszego "podpowiadania".

 

  Jeżeli ocenicie inaczej, to przekażcie nam-doświadczonym specjalistom prawo do zastępstwa, a wówczas macie gwarancję,  że równy staje naprzeciw równego.

 

KIM JESTEŚMY ?

 

   Jesteśmy zespołem 18 - tu świetnie wykształconych, bardzo doświadczonych doradców podatkowych i prawników. I to nade wszystko stanowi o naszej sile.

 

  Naszą specjalnością są sprawy, które uchodza za "trudne", "skomplikowane" i "nie do wygrania", bo jako nieliczni, dzięki wiedzy i zbiorowemu doświadczeniu w prowadzeniu sporów, potrafimy je wygrywać.

 

  Mamy szeroką znajomość stosowanych przez organy podatkowe specyficznych ( fiskalnych) metod analizy prawa podatkowego zdobytą przy prowadzeniu sporów podatkowych i skutecznie umiemy z niej korzystać. Jest ona szczególnie przydatna w przypadkach, gdy przepisy ją niejednoznaczne, co jest bolączką wszystkich podatników.

 
CO OFERUJEMY ?
  

   Każdą przedstawioną nam sprawę dokładnie analizujemy i oceniamy ( nieodpłatnie) szanse podatnika w tym sporze.

 

   Każdy zlecony nam przypadek dokładnie wyjaśniamy, proponujemy rozwiązanie, a potem informujemy o każdym jego etapie.

 

   Wszystko to dotyczy spraw niezależnie od stopnia ich zaawansowania proceduralnego, do każdego przypadku podchodzimy z jednakowo dużym zaangażowaniem, bo naszą dewizą jest OBRONA PRAW PODATNIKÓW.

 

JAK TO ROBIMY ?

 

  Praktykujemy nowoczesną formę pracy zespołowej nad każdą powieżoną nam sprawą. W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na kontakty osobiste wykorzystując technologie internetowe, @ lub telefon. Z doświadczenia wiemy, że taki sposób komunikacji w pełni zabezpiecza potrzeby sprawy i spełnia wszystkie oczekiwania stron umowy.

 

  Znając procedury poprowadzimy każdą sprawę w każdym urzędzie skarbowym czy izbie skarbowej na terenie kraju oraz przed  każdym sądem administracyjnym. Skutecznie praktykujemy to już od wielu lat.

 

© Copyright 2012 GDP
Powered by: Pałac Snów

Odsłon: 6277
Aktualnie on-line: 1

Biuro doradztwa podatkowego, pomoc prawna - kontrola podatkowa i kontrola skarbowa, postępowanie podatkowe, postępowanie celne, podatki, doradztwo podatkowe - doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Zielona Góra.
Google Maps